Home is in the Air™

DOM TO MIEJSCE, KTÓRE TWORZYSZ. KAŻDY MEBEL, KAŻDE ZDJĘCIE RODZINNE – NAWET TE STARE OZDÓBKI, BEZ KTÓRYCH NIE MOŻESZ ŻYĆ – OPOWIADAJĄ TWOJĄ WŁASNĄ, NIEPOWTARZALNĄ HISTORIĘ.

Dom to miejsce, które tworzysz. Każdy mebel i każde zdjęcie rodzinne – nawet te stare ozdóbki, bez których nie możesz żyć – opowiadają Twoją własną, niepowtarzalną historię.

Każdy zakątek Twojego domu wypełniony jest mnóstwem wspomnień i miłości. Połącz wszystkie te elementy w jedną całość dzięki Air Wick®, będącemu idealnym akcentem podkreślającym nastrój i atmosferę, jakie mają królować w Twoim domu. Zapach Twojego domu opowiada Twoją historię – może posłużyć do stworzenia klimatu w miejscu, w którym przebywasz Ty, Twoja rodzina i Twoi przyjaciele. Niezależnie od tego, kim jesteś i gdzie mieszkasz, każdy dom staje się piękny, gdy gości w nim zapach Air Wick®.

Twój dom jest Twoim dziełem – dotyczy to również zapachu. Równie starannie jak umeblowanie i kolory i pragniesz dobrać również odpowiednią mieszankę zapachów, które wyrażą historię Twojego domu. To historia, która nie tylko Cię cieszy i do Ciebie pasuje, ale również tworzy ciepłe, przytulne otoczenie dla Twojej rodziny i przyjaciół.

Wraz ze zmianami pór roku zmienia się również Twój dom. Air Wick® oferuje szeroką gamę zapachów, dzięki którym możesz łatwo zmienić lub stosować warstwowo zapachy na każdą okazję, porę roku, pogodę czy nastrój.

Tak, dom to coś, co widzisz i czujesz, czego dotykasz... ale dom to również powietrze, którym oddychasz. Wyraź siebie przez zapach.

W jaki sposób wykorzystujesz zapach, aby zmienić lub zainspirować przestrzeń w Twoim domu?

Air Wick® chce być Twoim partnerem, dzięki któremu miejsce, w którym mieszkasz, stanie się prawdziwym domem.