Poznaj odświeżacz powietrza w aerozolu Air Wick Pure

Jedną z wad tradycyjnych odświeżaczy powietrza w aerozolu jest ich oparta na wodzie formuła, która sprawia, że tego typu produkty mogą pozostawiać na powierzchniach użytkowych mokre ślady. Główną różnicą pomiędzy klasycznymi odświeżaczami w aerozolu a nowym Air Wich Pure jest fakt, że nasz nowy produkt pozostawia mniej mokrych śladów.

Pure to innowacja wśród luksusowych aerozoli Air Wick. Formuła oparta na ograniczonej ilości wody sprawia, że możesz spokojnie rozkoszować się ulubionym zapachem bez dodatkowych zmartwień o nieestetyczne zacieki.

Poznaj odswiezacz powietrza w aerozolu Air Wick Pure

Jak działa Air Wick Pure?

Pure ma postać sprayu, czyli trwałego środka zapachowego, pakowanego pod ciśnieniem w szczelnym opakowaniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych aerozoli, zapach Air Wick Pure jest rozproszony w sprężonym powietrzu, a nie w kropelkach płynu. Dzięki temu, możesz rozpylić w domu swój ulubiony zapach bez ryzyka mokrych, klejących się powierzchni.  

Czym wyróżnia się Air Wick Pure?

Air Wick szczyci się innowacyjnym podejściem, a liczne udoskonalenia znacznie ułatwiają życie naszym klientom. Słuchając sygnałów pochodzących od sfrustrowanych użytkowników klasycznych odświeżaczy w aerozolu, Air Wick stworzył nowoczesny produkt, oparty na całkowicie odmienionej technologii (w przeszłości odświeżacze powietrza zawsze opierały się na cząsteczkach wody).

W przeciwieństwie do wielu odświeżaczy w aerozolu, których formuła opiera się na wodzie, Air Wick neutralizuje zapachy, nie powodując przy tym mokrych zacieków. Air Wick Pure pozwala także utrzymać optymalną intensywność zapachu. Dzięki temu masz zapewnione unikalne doznania zapachowe, bez zbędnych frustracji. 

Nowy Air Wick Pure posiada także idealnie dopracowane opakowanie, które wyróżnia się intensywnymi kolorami, pozwalającymi bez problemu rozróżnić poszczególne zapachy. Ergonomiczne opakowanie zostało ponadto zaprojektowane w sposób dobrze wpasowujący się w kształt dłoni.

Czy używaniu odświeżacza w pobliżu zwierząt i dzieci jest bezpieczne?

Należy unikać rozpylania aerozolu bezpośrednio przy dzieciach i zwierzętach, natomiast możesz stosować produkt w pomieszczeniach, gdzie przebywają.

Dla kogo został stworzony Air Wick Pure?

Air Wick Pure to produkt dla każdego, kto szuka rozwiązania, które pozwoli szybko wypełnić pomieszczenie zapachem, bez mokrych śladów. Odświeżacze powietrza są najczęściej wykorzystywane w pomieszczeniach, gdzie najczęsciej pojawiają się nieprzyjemne zapachy (np. w łazience). Odświeżacz powietrza w aerozolu Air Wick Pure może być stosowany w każdym pomieszczeniu, które zechcesz wypełnić zapachem (nie tylko po to, żeby zneutralizować ten nieprzyjemny).  

Niewielkich rozmiarów spray jest łatwy w użyciu i możesz bez problemu stosować go we wszystkich pomieszczeniach. Jeśli masz niewiele czasu, dodatkowy powiew świeżości może się przydać, kiedy do Twoich drzwi zapukają niespodziewani goście. Pure sprawi, że Twój dom będzie świeżo pachniał i będzie gotowy na każdą okazję.

Kiedy stosować Air Wick Pure?

Air Wick Pure może być stosowany do regularnego odświeżania pomieszczeń, jak również w celu stworzenia perfekcyjnej atmosfery na każdą okazję – na Święta Bożego Narodzenia, wspólny wieczór z przyjaciółmi czy też, kiedy zechcesz powspominać udane wakacje. Znajdź swój ulubiony zapach z gamy Air Wick Pure!

Poznaj zapachy Air Wick Pure

Wybierz swój ulubiony zapach Air Wick Pure:

  • Kwitnąca Wiśnia
  • Wiosenna Świeżość
  • Kwiat Bawełny

Zapachy, emocje i wspomnienia są ze sobą powiązane w naszych umysłach. Dzięki temu, stosując ulubiony zapach możesz przenieść się w zupełnie inne miejsce. Zatem w jaką podróż wybierzesz się razem z Air Wick?

*Pamiętaj, aby przechowywać produkt poza zasięgiem dzieci i zwierząt oraz z dala od źródeł ciepła. Produkt skrajnie łatwopalny.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpiecznego stosowania, które znajdziesz na opakowaniu Pure.