Wypełnij swój dom ulubionym zapachem z Air Wick

Przyjemny zapach zaraz po przekroczeniu progu po ciężkim, aktywnym dniu sprawia, że od razu czujesz, że jesteś w domu. Utrzymanie czystości w mieszkaniu to jedna sprawa, ale co zrobić żeby Twój dom wypełnił się ulubionym zapachem?

Wypełnij swój dom ulubionym zapachem z Air Wick

Preferencje zapachowe to indywidualna kwestia, a poszczególne zapachy są powiązane w mózgu z konkretnymi wspomnieniami i emocjami. Egipcjanie zwrócili uwagę na potęgę zmysłu węchu ponad 5,000 lat temu i stali się pierwszą cywilizacją, tworzącą bogate kompozycje zapachowe z olejku różanego, cedru czy gałki muszkatołowej.

Badania nad zmysłem węchu doprowadziły do wielu nowych odkryć. Dlatego Air Wick stworzył innowacyjny produkt – Freshmatic, dzięki któremu każdy znajdzie odpowiedni zapach dla siebie.

60 dni zapachu

Automatyczny odświeżacz powietrza Air Wick Freshmatic to sposób na przyjemny zapach w pomieszczeniu nawet do 60 dni. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję trzypoziomowej regulacji intensywności zapachu. Przy minimalnej intensywności, zapach będzie utrzymywał się nawet do 60 dni. Możesz także zwiększyć natężenie, aby cieszyć się bardziej intensywnym doświadczeniem zapachowym.

Do 2,400 dawek zapachu w jednym wkładzie

Air Wick Life Scents to innowacyjne rozwiązanie bazujące na zapachu, który wciąż się zmienia. Air Wick Life Scents jest teraz dostępny także w postaci odświeżacza automatycznego Freshmatic, który zapewnia wielopoziomowe doświadczenia zapachowe, dzięki którym odkryjesz kilka nowych nut zapachowych w ramach jednego produktu. To zdecydowany krok do przodu w porównaniu do tradycyjnych odświeżaczy, opartych na jednym, stałym zapachu.

Przykładowo, podczas przygotowywania wypieków spotykasz się z licznymi zapachami, które ciągle się zmieniają – kolejno pojawiają się zapachy owoców, ciasta czy roztapianej czekolady. Podobnie podczas rodzinnej wycieczki do lasu, czujesz zapach sosny, dzikich owoców i deszczu. Tak samo jest z produktami Airwick - każdy produkt z linii Life Scents to kombinacja trzech zapachów, które wzajemnie się przenikają, stwarzając niepowtarzalne doświadczenie zapachowe. Air Wick Life Scents neutralizuje nieprzyjemne zapachy i nie pozwala, aby zepsuły Ci nastrój.

Unikalność i różnorodność

Air Wick Freshmatic nie wygląda jak standardowy odświeżacz powietrza. Zamiast tego, został zaprojektowany tak, aby idealnie komponować się z wnętrzem Twojego domu. Dzięki temu możesz umieścić go w zasadzie w każdym pomieszczeniu – na półce, regale, a nawet możesz powiesić go na ścianie. Najlepiej jeśli umieścić automatyczny odświeżacz powietrza Air Wick Freshmatic co najmniej 1,5 metra na podłogą. Dzięki temu zapach będzie mógł swobodnie wypełnić pomieszczenie.

Wybierz swój ulubiony zapach i odkryj jego moc. Sprawdź całą gamę dostępnych produktów Air Wick Freshmatic