Zapachy, które wypełnią każdą przestrzeń

Utrzymanie świeżości i przyjemnego zapachu w pomieszczeniu niekiedy bywa trudne, szczególnie biorąc pod uwagę, że niektóre odświeżacze są zbyt intensywne i nie spełniają swojej roli.

Podczas gdy odświeżacze w sprayu są najbardziej popularne, charakteryzują się krótkotrwałym, intensywnym zapachem, przez co mają jedynie doraźny charakter. Elektryczny odświeżacz wydziela zapach cały czas podczas podłączenia do zasilania. Dzięki temu Twój dom będzie zawsze gotowy na przyjęcie gości!

 

Zapachy, ktore wypelnia kazda przestrzen

Oparte na najnowszej technologii Air Wick odświeżacze elektryczne Air Wick wypełnią przestrzeń Twoim ulubionym zapachem, idealnie dopasowanym do charakteru pomieszczenia. Możesz w łatwy sposób kontrolować intensywność zapachu, zwiększając lub zmniejszając jego natężenie w zależności od rozmiaru pomieszczenia.

Małe mieszkanie typu studio

Niekiedy zdarza się, że zapach odświeżacza w pomieszczeniu jest zbyt intensywny. Jednak nie musisz się już tym przejmować. Wypróbuj odświeżacz elektryczny o świeżym zapachu, taki jak Air Wick  – Wędrówka Leśną Ścieżką. Delikatny zapach pokrytych rosą liści i jeżyn powita gości już u progu Twojego mieszkania.  

Dom jednorodzinny

W dużym domu znajduje się wiele otwartych przestrzeni, które czekają na Twój ulubiony zapach.

W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie odświeżacza elektrycznego przy wejściu do pomieszczenia i w przedpokoju. Dzięki temu zapach będzie „podążał” za Tobą, gdy tylko wejdziesz do pokoju lub będziesz koło niego przechodzić. Najlepiej sprawdzą się delikatne, kwiatowe zapachy, takie jak Air Wick  – Tajemnicze Ogrody z Dzieciństwa.

Mieszkanie dwupokojowe

Mimo, że w tym przypadku masz do wykorzystania więcej przestrzeni niż w przypadku niewielkiego mieszkania typu studio, wcale nie oznacza to, że musisz ustawiać intensywność zapachu na maksimum.

Charakter zapachu w dużym stopniu zależy od jego intensywności. Dzięki 5-stopniowej skali umożliwiającej regulację natężenia zapachu, będzie on dokładnie tak intensywny, jak lubisz.

Pojedynczy pokój

Bez względu na to, czy zechcesz wypełnić zapachem połączoną z salonem kuchnię czy mały pokój, bez problemu dobierzesz intensywność zapachu do wielkości pomieszczenia i Twoich preferencji.

W zależności od tego, jaki rodzaj i intensywność zapachu preferujesz, z pewnością znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie. Możesz na przykład wypróbować świeże zapachy, które są z zasady mniej przytłaczające. Air Wick – Pierwszy Dzień Wiosny wypełni pomieszczenie delikatnym zapachem świeżo skoszonej trawy, wiosennych kwiatów i kwitnącej jabłoni.

Zapach przywołuje wspomnienia, a odświeżacze elektryczne Air Wick Scented Oil nadadzą pomieszczeniom osobistego charakteru i zagwarantują przyjemny, świeży zapach każdego dnia, zarówno w małym mieszkaniu, jak i wielkim domu.