Wszystkie zapachy

Botanica od Air Wick©

Zapachy Botanica marki Air Wick © zostały wykonane z odpowiedzialnie wybranych, egzotycznych składników z całego świata i zawierają olejki eteryczne, które są w 100% naturalne.

Świeży ananas i tunezyjski rozmaryn

Ciesz się odświeżającym zapachem soczystego ananasa z ziołowymi nutami tunezyjskiego rozmarynu. Rozmaryn znajdujący się w tym zapachu pozyskujemy w odpowiedzialny sposób z zalanych słońcem tunezyjskich pól – tak, aby zachować jak najlepszy aromat.

Wanilia i himalajska magnolia

Wprowadź do swojego domu zapachy wanilii i himalajskiej magnolii. Olejki eteryczne tworzymy z odpowiedzialnie zebranych niewielkich ilości magnolii, które następnie delikatnie łączymy z kremową wanilią, by uzyskać unikalne i egzotyczne doznania zapachowe.

Egzotyczna róża i afrykańskie geranium

Zachwyć swoje zmysły świeżym, egzotycznym aromatem geranium i delikatnej róży. Kwiaty geranium pozyskujemy w odpowiedzialny sposób, by tworzyć naturalne olejki eteryczne wypełniające nasze substancje zapachowe.

Karaibski wetiwer i drzewo sandałowe

Zachwyć swoje zmysły autentyczną świeżością karaibskiej turówki wonnej i ciepłem drewna sandałowego. Olejek eteryczny turówki wonnej stosowany w tym zapachu pozyskujemy w odpowiedzialny sposób na wyspie Haiti, wspierając rolników uprawiających ten cenny składnik w rozwijaniu ich społeczności.

Marokańska mięta i różowy grejpfrut

Zanurz się aromatycznej mieszance, przypominającej zapachy z ukrytych ogrodów marokańskich pałaców. Olejek eteryczny w tym zapachu jest odpowiedzialnie pozyskiwany z ręcznie zbieranej mięty marokańskiej, a następnie mieszany z orzeźwiającym zapachem różowego grejpfruta.

Eukaliptus & Szałwia Afrykańska

Poczuj aromatyczną mieszankę eukaliptusa i szałwi afrykańskiej, która rozbudzi Twoje zmysły. Zanurz się w świeżej nucie zapachowej, dzięki olejkom eterycznym, które są odpowiedzialnie pozyskiwane.