Life Scents™

1. Czym są zapachy Life Scents™?

W produktach Life Scents™ zastosowano przełomową technologię umożliwiającą uwalnianie wielowarstwowego, rzeczywistego zapachu. Każdy produkt składa się z trzech stale zmieniających się w czasie zapachów - zapach roztaczany w jednej chwili może się różnić od tego, który uwalniany będzie chwilę później. W standardowych zapachach nuty mieszają się ze sobą, tworząc ogólny, harmonijny efekt zapachowy.  Ale prawdziwe życie wygląda inaczej - gdy pieczemy placek, czujemy poszczególne składniki w różnym czasie: czasem ciasto po otwarciu drzwiczek piekarnika, czasem owoce z przyprawami, które przygotowujemy w międzyczasie, a czasem lody waniliowe, z którymi podajemy je na końcu.
Tak samo podczas dnia spędzonego na plaży raz czuje się zapach morza, innym razem zaś żywiczny aromat drzew (w zależności od części świata).  W każdym razie niczego nie postrzegamy jako jednego zapachu - zapach nieustannie się zmienia.

2. Jak działają zapachy Life Scents™?

Tradycyjne zapachy są opracowywane w taki sposób, by uwalniały jedną stabilną kompozycję zapachową. W przypadku Life Scents™ zastosowano natomiast przełomową technologię, która zasadniczo zmienia sposób, w jaki rozwija się zapach i samo postrzeganie zapachów. Life Scents™ to mieszanka składników, które nieustannie się zmieniają, tworząc wielowymiarowe doświadczenie sensoryczne, więc za każdym razem możemy poczuć inny zapach - na przykład pieczone gruszki czy wanilię. Imituje to rzeczywisty sposób uwalniania zapachów, do złudzenia przypominający realistyczne, codzienne doświadczenia.

3. Czy zapachy Life Scents™ istnieją gdziekolwiek indziej?

Nie. Air Wick® posiada wyłączne prawa do tej technologii i jest ona dostępna tylko w zapachach Life Scents™.

4. Czy wkłady Life Scents™ będą działać w moich dotychczasowych urządzeniach Air Wick®?

Tak. Wkłady Life Scents™ Freshmatic® oraz inne wkłady będą działać z wszystkimi urządzeniami Air Wick® Freshmatic® i wtyczkami odświeżaczy elektrycznych.

5. Gdzie można znaleźć produkty Life Scents™?

Produkty Life Scents™ są dostępne w punktach sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju.